Grenlandia

Ciekawym wyborem na rejs jest Grenlandia. Kraina ta czaruje majestatycznymi górami lodowymi, finezyjnymi kształtami i lądolodem, który ma aż kilka kilometrów grubości. Można tu podziwiać również strome klify, zachwycać się dzikimi kwiatami, czy też wędrować po zielonych wzgórzach.

Krystalicznie czyste powietrze i natura pełna bogactw sprawiają, że można się tu cudownie zrelaksować oraz zafascynować. Zwierzęta takie jak renifery, foki, woły piżmowe, wieloryby czy niedźwiedzie polarne to typowi mieszkańcy tego rejonu świata. Grenlandia ma aż dwa miliony kilometrów kwadratowych, co oznacza, że jest ona największą wyspą świata. Ulokowana w północnej części Oceanu Atlantyckiego, jest zarazem częścią Ameryki Północnej.

Dzięki rejsom w te strony można poznać dziewiczy, arktyczny świat, który nie jest dostępny w inny sposób. W dniach, w których możliwe jest zejście na ląd na odkrycie czekają historyczne osady, a na poznanie – ich mieszkańcy. Dzięki bezpieczeństwu jakie zapewnia statek niezwykle urzekające krajobrazy można podziwiać z pokładu o każdej porze dnia, nie martwiąc się o nic.