Ameryka Południowa

Rejs po Ameryce Południowej

Ameryka Południowa to kontynent pełen skarbów i niezwykłej natury. To tutaj można podziwiać najgłębsze na całym świecie kaniony, nie wspominając już o rajskich, rozległych plażach czy dziewiczych krajobrazach. Tutaj także czekają szerokie nurty rzeki i potężne, wysokie wodospady. Peru i jego tajemnice, jeziora wibrujące magią ziemi, zabytki czekające w Wenezueli czy starożytne miasta – to tylko niektóre z dostępnych tutaj cudów.

Dlaczego warto wybrać się w tu w rejs?

Rejsy wycieczkowe to zawsze ogromna przygoda. Oprócz tego, że takim sposobem można często zobaczyć o wiele więcej z różnych stron świata, to jeszcze samą przyjemnością jest dyrygowanie po głębokich wodach i korzystanie ze wszystkich udogodnień czekającym na statku. Najczęściej są to statki bardzo luksusowe, które niczym nie odbiegają od najlepszych hoteli.

Atrakcje w czasie rejsu po Ameryce Południowej

Jakie atrakcje czekają w czasie rejsu po Ameryce Południowej? To przede wszystkim odkrywanie miejsc takich jak miasto Inków – Machu Picchu, które przyciąga ludzi z całego świata, czy tętniące życiem Buenos Aires. Na zaciekawionych czeka Rio de Janeiro, ze swoim znanym niemal wszędzie, niezwykle barwnym karnawałem i charakterystyczną atmosferą, a także boska Wenezuela, w której można odnaleźć ogrom kolonialnych zabytków.

Poza tym rejs wzdłuż pacyficznego lub atlantyckiego wybrzeża Ameryki Południowej to również niezwykle egzotyczne porty, magiczne geoglify czekające w Peru oraz takie zakątki, w których nie ma co liczyć na przewodnika. Mowa tu o wyspach, które tylko nieliczni mogą zobaczyć. Równie niezwykłe jest zwiedzanie parków narodowych z dziewiczą naturą, czy poznawanie kultury Indian.

Wybranie się na rejs po Ameryce Południowej to jak ofiarowanie sobie prezentu, który pozostanie w pamięci do końca życia. Nie sposób opisać emocji, które towarzyszą takiej wyprawie, ani tego, co w rzeczywistości można przeżyć doświadczając tych wszystkich zakątków, miast, parków, wybrzeży czy cudów natury. Po prostu trzeba zaryzykować.