Ocean Indyjski

Ocean Indyjski

Niezwykle ciekawym sposobem na spędzenie wakacji jest niewątpliwie rejs wycieczkowcem. Wiele ważnych morskich dróg przechodzi przez Ocean Indyjski, bowiem łączą one wszystkie kontynenty, co umożliwia przeżycie prawdziwej przygody. Poza tym wyspy Oceanu Indyjskiego kuszą miękkim złotym piaskiem, pięknem palm oraz niezwykle ciekawymi miejscami i kulturami wartymi poznania.

To chociażby Seszele, Reunion czy Mauritius, które wabią, zachwycają i zapraszają na odkrycie raju. Seszele posiadają niezwykłe białe plaże, na których bez końca można odpoczywać i cieszyć się słońcem, a także krajobrazy, które przypominają te z pocztówek czy reklam.

Na Mauritius zaś prócz plażowania można też pozwiedzać liczne kolorowe hinduskie świątynie, pochodzić po ogrodach botanicznych czy zobaczyć kolonialne domki. Jednakże i tutaj przede wszystkim kuszą boskie plaże, niesamowita pogoda i niezapomniane widoki.

Wybierając się na rejs wycieczkowcem po Oceanie Indyjskim można odwiedzić także Malediwy z fascynującym światem kryjącym się tuż pod powierzchnią wody, a także mnóstwem propozycji spędzania wolnego czasu. Oprócz niesamowitych raf koralowych czekają tutaj również turkusowe laguny, białe plaże i cudowna atmosfera błogości i relaksu.

Niewątpliwymi perełkami Oceanu Atlantyckiego są także Goa czy Sri Lanka, która wabi roślinnością i smakami pozostającymi już na zawsze w pamięci. Jak widać rejsy wycieczkowcem to wręcz idealny pomysł na spędzenie urlopu, zwłaszcza jeśli pragnie się zobaczyć w stosunkowo krótkim czasie wiele miejsc, a jednocześnie skorzystać z wielu luksusowych udogodnień. Poza tym Ocean Indyjski to ogromne skupisko przepięknych zakątków, które tylko czekają na odkrycie.